Gżdacze


Jeżeli chcesz pomóc nam zapanować nad chaosem Konwentu jesteś w odpowiednim miejscu.

Potrzebujemy osób, które nie boją się odpowiedzialnej pracy przy:

  • pomocy gościom i uczestnikom
  • opiece nad GreenRoomem (pomieszczeniu dla gżdaczy)
  • akredytowaniu uczestników
  • doraźnej pomocy organizatorom
  • pracach biurowych (drukowanie, cięcie plakietek, rozwieszanie ogłoszeń) itd.

Za „pełen etat”, czyli minimum 8 godzin dyżuru, dostaniesz pełen zwrot akredytacji. Oprócz tego otrzymasz specjalną koszulkę Gżdacza.
Jednocześnie informujemy, że zwrot pieniędzy za akredytacje można odebrać PO odbytym dyżurze u wcześniej wskazanego organizatora. Szczegóły będą rozsyłane osobom, które wypełniły formularz.
Poniżej znajdziecie link do formularza, za pomocą którego można zgłaszać swoją chęć zostania Gżdaczem.

Przeczytajcie też kilka uwag i porad, zanim zgłosicie się na Gżdacza:

Aby zostać wolontariuszem musisz mieć skończone 16 lat. W przypadku Patrolu Konwentowego jest to 18 lat.

Nie zgłaszaj się na ostatnią chwilę – im wcześniej się zgłosisz, tym łatwiej będzie nam ustalić grafik i tym bardziej prawdopodobne, że się w nim znajdziesz.

Jeżeli nie jesteś pewien czy przyjedziesz, to lepiej wstrzymaj się ze zgłoszeniem dopóki się nie upewnisz. Jeśli nie jesteś jeszcze pewien o której przyjedziesz i opuścisz Brodnice, zaznacz to w formularzu. Gdyby coś się jednak zmieniło już po wysłaniu zgłoszenia – zwłaszcza, jeżeli okaże się, że nie możesz przybyć, napisz nam o tym koniecznie jak najszybciej!

Jeśli masz już doświadczenie w pracy gżdacza lub podobnej, wpisz to proszę w polu “doświadczenie”. Osobom doświadczonym dajemy bardziej odpowiedzialne zadania i wiemy, że możemy na nich liczyć w najtrudniejszych godzinach konwentu. W doświadczeniu wpisz też krótko i zwięźle wszystko, o czym według Ciebie powinniśmy wiedzieć, a nie ma na to odpowiedniego pola.

A teraz wypełnij formularz i widzimy się na Brodniconie!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY